Працюємо з: 9.00-18.00

Працюємо з: 9.00-18.00

тел: +38 (068) 834 04 78 096 942 91 03

Інформація для покупця

Методи оплати

1. Оплата на карту Приватбанку

Оплата відбувається після підтвердження замовлення.Для оплати ми відправляємо смс повідомлення с реквізитами.

2. Накладний платіж по предоплатізамовлення відправляється після внесення авансу 100-200 грн.Якщо товар не був оглянутий на поштовій службі аванс залишається, як оплата за доставку товару назад.Товар який не підійшов по необгрунтованій причині повертається назад за рахунок авансу внесеного вами раніше.

Доставка

Доставка замовлення можлива будь якою логістичною компанією УкраїниВ основному доставка відбувається Новою поштою або УкрпочтоюДоставка Новою почтою відбувається кожного дняДоставка Укрпоштою відбувається кожного третього дня

Відслідковування посилки

Після відправки того ж дня, вам прийде смс повідомлення із трек номером посилки компанії що доставляє замовлення

Повернення коштів

Якщо товар не підійшов по якійсь причині, кошти повертаються протягом 3 робочих днів, після отримання нами товару назад і огляду його.Сума яку покупець сплатив за послуги доставки не враховується в повернення коштів.Якщо товар оплачувався накладним платежем, всі комісії і додаткові платежі за послуги які сплатив покупець невраховуються в повернення коштів.

Повернення або обмін товару

Якщо товар виявився із дефектом або пошкоджений не по причині служби доставки ми поміняємо його на новий. Доставка відбувається за наш рахунок.Обміняти товар якщо непідійшов розмір або колір, можна повідомивши нас протягом 14 днів. Доставка при обміні оплачується за ваш рахунок.

Якщо у вас залишилися запитання звертайтеся за консультацією.